Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Park "Sakura".

+16
Misaki
Garim
Kuro
Natsuko
Katiana
Kayeko
Hideki
Katsumi
Seiji
Karukima
Shizuku
Ayame
Akihito
Dimitry
Theon
Aya
20 posters

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Sué Luty 14th 2013, 20:22

-Jakby co do walki jestem chętna.-zaśmiała się i poklepała chłopaka po ramieniu dla pocieszenia. Zawsze lubiła walczyć. A jeśli ma walczyć o życie kogoś i swoje. To woho~ będzie rzeźnia ~
Sué
Sué
Strażnik postaci

Liczba postów : 505
Dołączył: : 09/02/2013
Wiek : 25
Skąd : Moja bluza~
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Rózdżka w kształcie ołówka
Znaki szczególne : Mylą ją z wampirem; szrama na lewej nodze w kształcie spiralii
Inne konta: : Mizu~

http://poszkole.pl/strona/27321822

Powrót do góry Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Tayla Luty 14th 2013, 20:25

Słysząc słowa chłopaka odwróciła w jego stronę głowę.
- Oho, szykuje się walka! - odezwała się radośnie - No to ja się zmywam, jakby co to mnie wzywajcie.
Uśmiechnęła się czochrając włosy Hideki'ego. Zaraz potem odskoczyła od nich i ruszyła w stronę akademika.

z.t
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Hideki Luty 15th 2013, 13:58

-Bay, bay~ -pomachał jej, w sumie to nie miał siły, ale zdobył się na takie poświęcenie i to zrobił. (XD)
-Ja bym się nie cieszył, nie jest zwyczajnym demonem czy coś, kiedyś wybił wszystkich żniwiarzy, no.. Prawie wszystkich, mojego Anioła Stróża nie zabił.. -wyszczerzył się do niej, puszczając oczko, chciał jakoś zamaskować te złe emocje, więc~
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Sué Luty 15th 2013, 14:10

Pokiwała głową, na znak iż rozumie. W sumie to ona była jakąś dziwną mieszanką człowieka. Była czarodziejką i zarazem psychopatką, która nieodzownie musiała smakować swojej lub czyjejś krwi. Tak jak wampiry~ Nyahuu~
-Rozumiem. Przynajmniej będzie co robić. A nie.. takie nudy tu ostatnio są..-jęknęła załamując kolana i odchylając się lekko do tyłu w geście załamania. Była ruchliwą osóbką, więc dla niej te nudy były zbyt przeciągłe.
Sué
Sué
Strażnik postaci

Liczba postów : 505
Dołączył: : 09/02/2013
Wiek : 25
Skąd : Moja bluza~
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Rózdżka w kształcie ołówka
Znaki szczególne : Mylą ją z wampirem; szrama na lewej nodze w kształcie spiralii
Inne konta: : Mizu~

http://poszkole.pl/strona/27321822

Powrót do góry Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Hideki Luty 15th 2013, 14:27

Spojrzał na nią z uniesioną brwią, dziwnych osobników tutaj spotyka, mają zaciesz z tego, że wszyscy mogą umrzeć~
-Ohh~ Ja.. Ten.. Lecę.. -wymamrotał i po chwili zniknął.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Sué Luty 15th 2013, 16:51

Pomachała chłopakowi nim jeszcze zniknął. Westchnęła ciężko spuszczając łepek. W ten sposób to ty się z nikim nie zapoznasz i z nikim nie będziesz miała dobrych relacji Susiu~ - gnębiła ją druga osoba w jej umyśle "skacząc" jej na nerwach.
-A zamknij się.. bo Cię zjem razem ze mną..-wymamrotała nieco podkurwiona zachowaniem jej drugiego "ja". Wyjęła różdżkę ze spodni i machnęła nad sobą kilka razy znikając w czerwonych, wirujących kryształkach.


z.t.
Sué
Sué
Strażnik postaci

Liczba postów : 505
Dołączył: : 09/02/2013
Wiek : 25
Skąd : Moja bluza~
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Rózdżka w kształcie ołówka
Znaki szczególne : Mylą ją z wampirem; szrama na lewej nodze w kształcie spiralii
Inne konta: : Mizu~

http://poszkole.pl/strona/27321822

Powrót do góry Go down

Park "Sakura". - Page 9 Empty Re: Park "Sakura".

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach