Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rzeka.

+7
Fushimi
Kushina
Tayla
Kaito
Wreckless
Shizuku
Aya
11 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Grudzień 26th 2012, 21:30

Szybko wyrwała dłoń z uścisku Kaito, i zaciągnęła cięciwę, celując w ptaka, który po chwili spadł na ziemię, kilka metrów od nich. Tak chciała, tak ptaszek dostał w oko i był martwy.
-Takie mięso też się nada... Chociaż wolałabym załatwić jelenia - westchnęła, podchodząc do zdobyczy i chwyciła go w dłoń - Mały, ale zawsze coś - uśmiechnęła się do siebie i wróciła do Miyu i Kaito - Macie może coś, w co mogę to przechować? Zapomniałam swojej torby... - podrapała się nerwowo po karku.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kaito Grudzień 26th 2012, 21:40

- Ty to masz talent ... - Zwrócił się z żartem do Miyu .
Nagle ujrzał jelenia który biegł dość szybko . Nie czekał ani chwili rzucił się zanim w pościg . po chwili dopadł go swoimi drapieżnymi pazurami i zabił . po czym wrócił do Shizu i Miyu .
- Widzicie tak to się robi ? - Powiedział dumnym głosem .
- Shizu ,ja mam plecak niewielki ale dość poręczny . Możesz go tam schować .
Kaito
Kaito

Liczba postów : 23
Dołączył: : 23/12/2012
Skąd : Dolina Pontaru
Rasa : Zmiennokształtny
Znaki szczególne : blizna na szyj po ugryzieniu wilkołaka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Wreckless Grudzień 26th 2012, 21:44

Uniosła brew. Popis? Może.Bynajmniej to nie robiło na niej wrażenia. Z lekkim uśmiechem jednak przyglądała się poczynaniom chłopaka. Nie lubiła nikogo ranić. Strzepnęła resztki iskierek i dymu z rąk przypadkowo podpalając mech. Szybko zgasiła ogień wzdychając ciężko. Ah ten jej głupi nie fart.. Zawsze musiała coś zepsuć..
Wreckless
Wreckless

Liczba postów : 235
Dołączył: : 23/12/2012
Wiek : 28
Znaki szczególne : Postać nie żyje

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Grudzień 26th 2012, 21:58

-Dzięki, Kaito! - podbiegła do niego szybciutko i wsadziła mu do plecaka martwego ptaka, wcześniej pozbywając się strzały, którą miał wbitą w oko - Jeleń będzie idealny! - klasnęła dłonie, przenosząc wzrok na to, co upolował blondyn - Polujemy dalej, czy wracamy, koteczku? - położyła dłonie na biodrach, szczerząc się do wszystkich tu zebranych.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kaito Grudzień 26th 2012, 22:09

Uśmiechnął się w kierunku Miyu .
-Nie przejmuj , się każdy miewa gorsze dni . Nie chciałem się chwalić , lubię jak coś mi wychodzi . - Powiedział do niej.
Następnie położył jelenia na ziemi i otworzył plecak aby włożyć do niego ptaka od Shizu .
-Ha , będzie dużo mięska na obiadek . - Odezwał się sam do siebie .
Potem spojrzał na jelenia .
- A co z tym fantem zrobimy ? On raczej nie zmieści się do plecaka .
Kaito
Kaito

Liczba postów : 23
Dołączył: : 23/12/2012
Skąd : Dolina Pontaru
Rasa : Zmiennokształtny
Znaki szczególne : blizna na szyj po ugryzieniu wilkołaka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Wreckless Grudzień 26th 2012, 22:26

- Mogę go ponieść.. Przynajmniej tyle mogę zrobić..- Usmiechneła się delikatnie układając skrzydła w "kosz" i wzięła na nie zabite zwierze. Nie chciała tak naprawdę nikogo zabijać. nie tknęła by nawet muchy. Miała zbyt dobre serce dla ludzi i zwierząt.
Wreckless
Wreckless

Liczba postów : 235
Dołączył: : 23/12/2012
Wiek : 28
Znaki szczególne : Postać nie żyje

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Grudzień 26th 2012, 22:31

-Nie wiem jak wy, ale ja to wracam, bo jestem cholernie zmęczona, a eliksir powoli przestaje na mnie działać - jęknęła, kiedy zrobiło jaj się zimniej - A tym kolegą, to ja się zajmę - chwyciła go za nóżki i zarzuciła go sobie na plecy - Kaito, lepiej jest zranić zwierzę w oko, niż robić otwarte razny i skażać zdrowe mięso - uśmiechnęła się do niego, dając mu taką radę na przyszłość. Machnęła im przez ramię na pożegnanie i oddaliła się w stronę akademika.

z.t
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kaito Grudzień 27th 2012, 10:57

Spojrzał na Shizu idącą w kierunku akademiku i odprowadził ją wzrokiem póki nie znikła z jego pola widzenia . Potem spojrzał na Miyu . Pomyślał sobie ,że musi być bardzo delikatną osobą skoro bała się zabić zwierzę .
- No to chyba zostaliśmy sami .
- Przepraszam jak zraniłem twoje uczucia zabijając tego jelenia .
Kaito
Kaito

Liczba postów : 23
Dołączył: : 23/12/2012
Skąd : Dolina Pontaru
Rasa : Zmiennokształtny
Znaki szczególne : blizna na szyj po ugryzieniu wilkołaka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Wreckless Grudzień 27th 2012, 11:11

-Nie szkodzi.. takie tam.. -westchnęła cicho wkładając ręce do porwanej w kilku miejscach bluzy.
-Będę leciała.. Muszę troszkę potrenować latanie.-uśmiechnęła się lekko i rozprostowała skrzydła. Ah.. to cudne uczucie.. Odbiła się od ziemi wzbijając się w powietrze. Omijała zgrabnie drzewa wychodząc na otwartą przestrzeń. Spojrzała z góry na Kaito i zawołała:
-Do zobaczenia!-rzuciła jeszcze nim odleciała gdzieś chen daleko.

z.t.
Wreckless
Wreckless

Liczba postów : 235
Dołączył: : 23/12/2012
Wiek : 28
Znaki szczególne : Postać nie żyje

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kaito Grudzień 27th 2012, 20:50

Pożegnał się z nią i ruszył dalej w celu spotkania kogoś jeszcze .
Kaito
Kaito

Liczba postów : 23
Dołączył: : 23/12/2012
Skąd : Dolina Pontaru
Rasa : Zmiennokształtny
Znaki szczególne : blizna na szyj po ugryzieniu wilkołaka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Styczeń 3rd 2013, 18:35

Idąc powolnym krokiem, by dziewczyna za nią nadążyła, znalazła się ponownie nad rzeką, jak kiedyś. Zima nadal otulała to miejsce, a w oddali już słyszała szum rzeki, gdzie wcześniej spotkała anielicę i pomogła jej ze złamanymi skrzydełkami. Ciekawe, co teraz się z nią dzieje?
-I jak tam, eliksir działa, czy jeszcze go nie wypiłaś? - spytała, patrząc na nią z uśmiechem przez ramię. Zaufała jej i wypiła, czy jednak nie? Ciekawe... Chwyciła łuk mocniej, przygotowując się do tego, jakby musiała w coś strzelić, ale cięciwy jeszcze nie naciągnęła.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Tayla Styczeń 3rd 2013, 18:40

Pośpiesznym krokiem szła za Shizuku. Rozglądała się dookoła podziwiając cudowne krajobrazy przystrojone płatkami śniegu. Wyglądało to cudownie. Wszystko wydawało się być namalowane, jak na obrazie, każdy szczegół cieszył oko.
Słysząc głos Shizuku odpowiedziała:
- Ależ oczywiście, dziękuję Ci.
Po czym doskoczyła do Shizu.
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Styczeń 3rd 2013, 18:48

-I co, cieplej, nie? - uśmiechała się cały czas, no i ucieszyła się, widząc Tay obok siebie, bo nie musiała już wykręcać swej szyi w drugą stronę, a to troszeczkę bolało. Nagle zauważyła wiewiórkę.
Wiewiórka, wiewiórka... Da się z niej coś przyrządzić? Wątpię, by uczniowie zechcieli przygotować coś z jej mięsa... Trzeba poczekać.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kushina Styczeń 3rd 2013, 18:52

Kushina szybko znalazła się nad rzeką. Wykorzystując wodę z rzeki stworzyła kilkanaście klonów. Po chwili zaczęła się z nimi sprawnie pojedynkować. Walcząc z własnymi kopiami, trenowała taktykę, szybkość i szermierkę. Treningu nigdy nie za wiele. Ot co.
Niewinna biel śniegu dziwnie odbijała przy szkarłacie krwi szybko pokrywającym biały mundurek blondynki. Jak również i szaty klonów z nią walczących.
-Nieźle Ci idzie, Pani.-pochwalił ją jeden z nich.
-Tak, dzięki. Spływajcie.-machnęła ręką. Klony rozpłynęły się w powietrzu.
Kushina
Kushina

Liczba postów : 114
Dołączył: : 11/12/2012
Skąd : Jam się wzięła...Oo
Rasa : Pół człowiek-pół demon.
Bronie : miecz Raishi
Znaki szczególne : Brak.
Inne konta: : Brak.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Tayla Styczeń 3rd 2013, 19:03

- Ależ tak, jest znakomity! - rzekła wesoło nadal oszołomiona wspaniałymi widokami. Wprost nie mogła oderwać oczu.
- Ile jeszcze drogi zostało do tego magicznego miejsca? - spytała.
Była szczęśliwa, że ma obok siebie Shizu. Ma nadzieję, że uda jej się poznać jeszcze niejednego ucznia akademii.
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Styczeń 3rd 2013, 19:08

-Cieszę się - pogłaskała ją po głowie. Szła dalej, no i gdzieś tam już było widać zarys rzeczki, nad którą pojawiła się blond włosa postać. Uniosła jedną brew ku górze, ponownie przenosząc wzrok na towarzyszkę.
-Już nie daleko, no i mamy towarzystwo - stwierdziła, będą już około dziesięć metrów od rzeki - Witam! - zawołała do dziewczyny.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kushina Styczeń 4th 2013, 17:22

-Panna elfka i panna człowiek-kot. Witam.-przywitała się ze śmiechem Kushina, ocierając coś szkarłatnego z twarzy. Krew? Normalna rzecz, zwłaszcza podczas treningu. Nie ma co się przejmować. Schowała miecz do pokrowca, po czym odwróciła się do nich.
Kushina
Kushina

Liczba postów : 114
Dołączył: : 11/12/2012
Skąd : Jam się wzięła...Oo
Rasa : Pół człowiek-pół demon.
Bronie : miecz Raishi
Znaki szczególne : Brak.
Inne konta: : Brak.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Tayla Styczeń 4th 2013, 17:28

Podniosła głowę ku Kushinie, by przyjrzeć się jej bliżej. Miała gdzieniegdzie plamy krwi, ale to nie wydawało się być czymś nadzwyczajnym.
- Jestem Tayla - powiedziała z lekkim uśmiechem, podnosząc dłoń na powitanie.
- Jestem tu nowa, właśnie Shizu oprowadza mnie po nowych dla mnie terenach - mówiła dalej, po czym znów spuściła wzrok.
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Styczeń 4th 2013, 17:36

Trochę się zdziwiła i skrzyżowała ręce na piersi, patrząc na nią podejrzliwie. Nie bardzo rozumiała, skąd ona ma takie informacje. Zna ją? Serio? Matko, nie pamięta...
-Skąd Ci przyszło do głowy, kim jestem? - uniosła jedną brew ku górze, patrząc dalej na blondynkę.
-Przecież moje uszy zakrywają włosy... - złapała się za jeden kosmyk i przejechała po nim dwoma palcami.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kushina Styczeń 4th 2013, 18:18

-A więc yo Tayla-chan.-uśmiechnęła się przyjaźnie Kushina.-Ja nazywam się Kushina Kurosuki, i jak to pewnie zdążyłaś spostrzec, jestem wybuchową mieszanką demona z człowiekiem. Ale nie bój się...Nie gryzę.-zapewniła, śmiejąc się.-Przynajmniej, nie w tej formie. Cóż..Skąd wiedziałam, kim jesteś? Wyczuwam Twoją specyficzną energię.
Kushina
Kushina

Liczba postów : 114
Dołączył: : 11/12/2012
Skąd : Jam się wzięła...Oo
Rasa : Pół człowiek-pół demon.
Bronie : miecz Raishi
Znaki szczególne : Brak.
Inne konta: : Brak.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Tayla Styczeń 4th 2013, 18:24

- Miło mi. - uśmiechnęła się, po czym rzekła z powrotem do Shizu:
- Chodźmy wszystkie do tamtego miejsca. Podejrzewam, że niewiele czasu nam zostało...
I ruszyła bardzo wolnym i niepewnym krokiem, patrząc bez celu przed siebie.
Jej wolny krok zatrzymał jakiś dziwny odgłos, który być może usłyszała podświadomie.
- Uhh... - westchnęła - Ja... Ja muszę iść... Przepraszam. - wydusiła w końcu z siebie po dłuższym milczeniu.
- Wybaczcie, nie umiem jeszcze oswoić się z tym wszystkim. Spotkamy się później? - zapytała z miłym uśmiechem i nie oczekując odpowiedzi, zaczęła szybko biec, niczym gepard w stronę akademiku.
z.t


Ostatnio zmieniony przez Tayla dnia Styczeń 5th 2013, 13:16, w całości zmieniany 2 razy
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Shizuku Styczeń 4th 2013, 18:29

Jeszcze bardziej ją wryło. Sekunda, dwie, trzy, no i nadal nie wiedziała, co ma powiedzieć. Skorzystała z tego, że wcześniej witała się z Taylą, ale i tak sama przecież musiała coś rzec.
-Aha - powiedziała tylko, ściskając łuk mocniej. Co teraz? No nie wie... Nie ma bladego pojęcia. Ech... W sumie przyszła tu, żeby zapolować na jakąś zwierzynę.
-Cóż, ja idę szukać saren, chcecie pomóc? - spytała ogół, przeskakując na drugą stronę rzeki, ale nie wyczuła tam żadnego stworzenia. A to dziwne, bo ostatnim razem było ich tutaj dość sporo. Stanęła w miejscu i rozejrzała się dookoła. Czyżby naprawdę stąd uciekły? Niemożliwe...
-Albo jednak przeniosę się na inne tereny. Spotkamy się potem, wolę, żebyście się nie narażały - odwróciła się do dziewcząt, mówiąc to z troską. Musiałą zbadać przyczynę zniknięcia zwierząt z tych okolic. Zwróciła się w kierunku północy i zaczęła biec w tamtą stronę, kiwając dziewczynom ręką na pożegnanie. Szkoda, że to spotkanie trwało tak krótko.

z.t
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Kushina Styczeń 5th 2013, 14:03

Kushina, stanowiąc wyjątek od ogółu, podziękowała z uśmiechem.
-Nie, dzięki. Ja idę na dziedziniec. Sayonara!-krzyknęła, po czym pobiegła w rzeczoną stronę.
Kushina
Kushina

Liczba postów : 114
Dołączył: : 11/12/2012
Skąd : Jam się wzięła...Oo
Rasa : Pół człowiek-pół demon.
Bronie : miecz Raishi
Znaki szczególne : Brak.
Inne konta: : Brak.

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Fushimi Styczeń 16th 2013, 17:32

Fushimi w sumie sam nie za bardzo znał okolice, ale nie powiedział mu tego. Cały czas udawał, że wszystko zna, albo chociaż poznaje okolice. W przypadku tutejszej łąki tak było, ponieważ okularnik naprawdę kiedyś tam był. To właśnie wtedy poznał pierwszą osobę tutaj - Garim'a. Uśmiechnął się pod nosem na wspomnienie przyjemnej rozmowy z chłopakiem. Wraz z Takahiro nad rzekę trafił po dłuższym spacerze po tych terenach. Postanowił, że będą tu mogli trochę odpocząć.
- Zatrzymamy się tutaj, co nie? - spojrzal na swojego towarzysza.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Takahiro Styczeń 16th 2013, 19:04

-Pewnie.-odparł lekko poirytowany tym iż nie spotkał jeszcze żadnego zwierzaka. Wydął policzki warcząc przez zęby. Aż nie chce się wierzyć. Spojrzał na rzekę, która z wolna płynęła sobie przez las. Przykucnął przy niej mocząc końce palcy w jej nurcie. Świetne uczucie. Przegryzł wargę, nałogowo, i oblizał się delektując się smakiem krwi. Spojrzał przez ramię na swojego towarzysza. Widać było po nim,ze jednak coś go trapi. Może się zgubili? Może nie znał zbytnio terenu i cholera mu o tym nie powiedziała? Nie spyta. Uśmiechnął się złośliwie i spojrzał w niebo. Jakby go tu pookurzać..?
Takahiro
Takahiro

Liczba postów : 53
Dołączył: : 15/01/2013

Powrót do góry Go down

Rzeka. - Page 2 Empty Re: Rzeka.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach