Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kawiarenka

+7
Ayuna
Tayla
Hajime
Himiko
Saeko
Dastan
Miwako Okui
11 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kawiarenka - Page 4 Empty Re: Kawiarenka

Pisanie by Luna Marzec 7th 2013, 18:29

- Zawsze mogę polecieć do akademika. Bo ten... nie jestem takim zwykłym aniołkiem, potrafię szybko latać. Więc jak coś to mogę po te stroje polecieć.
Dokończyła ciastka i nagle zapaliła jej się lampka w głowie.
''Po jedzeniu się nie pływa przez dwie godziny'', ehehe. To luna sobie popływa w cholercię. Co najwyżej tylko nogi umoczy. Jak zapomni to się na tym basenie utopi.
Otworzyła usta by to powiedzieć, ale... zapomniała. No szlag!
Trudno. Może potem jej się przypomni.
Luna
Luna

Liczba postów : 946
Dołączył: : 28/12/2012
Skąd : Heaven
Rasa : Anioł
Bronie : Jeżeli płacz można nazwać bronią... to używa jej bardzo często. Nosi też przy sobie woreczek z krwią AB Rh-
Znaki szczególne : Ubiera się jak gotycka lolitka :3
Inne konta: : Hilajou, Chizuru, Phoenix

Powrót do góry Go down

Kawiarenka - Page 4 Empty Re: Kawiarenka

Pisanie by Tayla Marzec 7th 2013, 18:48

Wstała i już zamierzała podejść do drzwi, kiedy zawahała się. Nosz kurde, jest stan wojenny a one jak gdyby nigdy nic idą sobie popływać, podczas gdy ktoś jest w nagłej potrzebie... Ta, ktoś, cała szkoła, cała okolica jest w potrzebie... Po chwili czarnowłosa postanowiła:
- Uch! Nieważne, co powiedziałam! Nie zostawię tego tak, pójdę, choćbym miała narażać swoje życie... - spuściła wzrok - Może i zachowałam się teraz jak dziwak... no wiecie... najpierw martwię się tym, potem mi przechodzi i chcę iść na ten cholerny basen, potem znowu mam atak... - znów zwróciła swe oczy na towarzyszki - Wy róbcie co chcecie. Ja zmierzam w kierunku akademiku. Możecie iść ze mną.
Położyła rękę na klamce, po czym uchyliła drzwi.
- Spotkamy się potem. Mam nadzieję... Trzymajcie się, kochane...!
I wyszła za próg, zostawiając uchylone drzwi, gdyby jednak któraś z nich chciała podążyć za nią. Powoli szła główną ulicą.

z.t (Tylko Tay...! ><)

// Jakby co, to czekam jeszcze na reakcję waszych postaci. //
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Kawiarenka - Page 4 Empty Re: Kawiarenka

Pisanie by Laquelissle Marzec 8th 2013, 15:56

-Tayla, czekaj!-krzyknęła do niej kiedy ta wychodziła. Popatrzała na Lunę,która z dziwna miną siedziała przy stole. Jakby chciała coś powiedzieć. Mimo tego, że jej koleżanka wyszła, ta dalej siedziała na krześle i gapiła się na koleżankę. Bała się o Taylę, ale wiedziała, że nie jest aż tak głupia, żeby szukać Undeada sama. Nie mogła przegapić wielkiej bitwy. Podeszła spokojnie do drzwi od kawiarenki.
-Luna idziesz?-spytała kiedy wychodziła z budynku.


z.t.
Laquelissle
Laquelissle

Liczba postów : 527
Dołączył: : 11/12/2012
Skąd : Tayon
Rasa : Neko
Bronie : Ogon(y), które potrafią uderzać przeciwnika z bardzo dużą siłą.
Znaki szczególne : Brązowawe znaczki na twarzy

http://poszkole.pl/strona/28650702

Powrót do góry Go down

Kawiarenka - Page 4 Empty Re: Kawiarenka

Pisanie by Luna Marzec 8th 2013, 16:50

Popatrzała dziwnie na Taylę. Lewe oko zaczęło jej dygać, czyżby aniołek już się denerwował? Zaraz pewnie zacznie wrzeszczeć, huhu. Po całym mieście te krzyki się rozejdą.
- TAK. IDĘ. JUŻ PĘDZĘ. NAJPIERW GADACIE TAK A ZARAZ POTEM, ŻE TAK - wydarła się na całą kawiarenkę uderzając pięściami o stolik. - IDĘ, ALE ŻEBY MI TO DO JASNEJ CIASNEJ BYŁO OSTATNI RAZ. JASNE?
Miała jeszcze ochotę dodać: bo wam nogi z dupy powyrywam, ale aniołkom tak nie wypada.
Wypuściła ze świstem powietrze przez nos zaciskając szczękę i odeszła od stolika. Znaczy tak naprawdę to go odepchnęła aż prawie się wywrócił, ale na szczęście wrócił na miejsce.
Oj, gdy jest się złym to tak strasznie nic nie wychodzi. I ma się ochotę na gadanie cały czas łaciną. I zrobić burdel. I... i co jeszcze? Dobra, nieważne. Trzeba dogonić tą Taylę.

z/t ;_;
Luna
Luna

Liczba postów : 946
Dołączył: : 28/12/2012
Skąd : Heaven
Rasa : Anioł
Bronie : Jeżeli płacz można nazwać bronią... to używa jej bardzo często. Nosi też przy sobie woreczek z krwią AB Rh-
Znaki szczególne : Ubiera się jak gotycka lolitka :3
Inne konta: : Hilajou, Chizuru, Phoenix

Powrót do góry Go down

Kawiarenka - Page 4 Empty Re: Kawiarenka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach