Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tunel Miłości.

5 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 19:41

Szybko bije mu serce - przeszło mu przez myśl.
Nie chciał tych słów wypowiadać na głos, ponieważ bał się, że speszy chłopaka i wtedy to wszystko zniknie jak bańka mydlana.
- Jesteś naprawdę bardzo miły - stwierdził z delikatnym uśmiechem na twarzy - Pewnie masz rację. Nie ma drugiego takiego jak ja, prawda? Tak samo jak nie ma drugiej takiej samej osoby, jak Ty, Matt - odparł.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Matt Styczeń 4th 2013, 19:45

Przestał oddychać. Siedział, trzymając dalej ręce chłopaka, zamieniając się w dość pokaźnego buraczka na twarzy. Schował się w kołnierzu, odsłaniając tylko oczy, ale nie patrzył się na Fushiego, tylko w ośnieżone drzewa, tworzące ścianę przed nim.
-Nie wiem... Zmiennokształtnych pewnie jest od cholery i ciut ciut - westchnął, wpatrując się w ziemię. Nogą odgarnął śnieg, a przed nim ukazał się pień, na którym wygrawerowane było serduszko.
Matt
Matt

Liczba postów : 139
Dołączył: : 02/01/2013
Rasa : Zmiennokształtny.
Bronie : Wszystko w różnych odsłonach jego osoby.
Inne konta: : Shizu, Nao.

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 19:52

- Nie chodzi o to, że jesteś zmiennokształtnym - wyjaśnił - Chodziło mi o Twój charakter, wygląd i stosunek do otoczenia. Tego nikt nie jest w stanie podrobić - otworzył oczy, ale nie spojrzał na niego.
Wlepił swój wzrok w widok, który miał przed sobą. Kiedy zauważył jak noga Matt'a się porusza spojrzał w dół. Serce. Czy to miał być jakiś znak? To chyba naprawdę było jakieś miejsce dla zakochanych.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Matt Styczeń 4th 2013, 19:57

Teraz odwrócił powolnie głowę w stronę okularnika, patrząc na niego ze zdziwieniem, godnym śmiechu, oraz niezwykłym poker face'm. Co on właśnie usłyszał? On jest... Wyjątkowy? Naprawdę? Czyżby?
O ja pierdolę.
-J-jaa..... Nie wiem co powiedzieć - postawił na szczerość i otwartość. Serce jakby mu wybuchło w klatce piersiowej i zrobiło mu się cholernie gorąco.
-Nikt nigdy jeszcze nie powiedział mi czegoś takiego... - puścił jedną jego dłoń i zaczesał sobie włosy do tyłu, próbując ukryć rumieńce.
Matt
Matt

Liczba postów : 139
Dołączył: : 02/01/2013
Rasa : Zmiennokształtny.
Bronie : Wszystko w różnych odsłonach jego osoby.
Inne konta: : Shizu, Nao.

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 20:04

- S.. Szczerze mówiąc.. Ja chyba też.. Jeszcze nigdy.. Nie mówiłem o kimś w ten sposób - wyznał, a na jego policzkach pojawiły się delikatne rumieńce.
Czując jego wzrok na sobie chciał zapaść się pod ziemię. Wyglądał teraz pewnie komicznie z tymi czerwonymi polikami. Zupełnie jak nie on. Tak niepoważnie i w ogóle. Nie sprawiał teraz wrażenia dostojnego, przyzwoitego mężczyzny, ale bardziej wystraszonego, speszonego chłopca, który nie wie jak zagadać do swojej ukochanej.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Matt Styczeń 4th 2013, 20:18

Przełknął głośno ślinę, wpatrując się w śnieg i serce. Nie był świadomy, że nadal trzyma go za jedną rękę, bo za bardzo dotknęły go jego ciepłe słowa. No i co on miał teraz myśleć? Jeszcze bardziej go to pociągało.
-Dz-dziękuję, że tak o mnie myślisz... - speszył się, nie ma co. Jak jeszcze nigdy
dotąd.
Matt
Matt

Liczba postów : 139
Dołączył: : 02/01/2013
Rasa : Zmiennokształtny.
Bronie : Wszystko w różnych odsłonach jego osoby.
Inne konta: : Shizu, Nao.

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 20:24

- Wy.. Wybacz - powiedział nagle - Chyba sprawiłem, że atmosfera stała się nieciekawa - zaśmiał się nerwowo - Ja również powinienem podziękować za Twoje słowa - dodał.
Już sam nie wiedział co powinien mówić. Nie był teraz w stanie odgadywać myśli chłopaka. Mimo wszystko nie odsunął się od niego. Gdyby teraz to ciepło zostało odcięte chyba by zwariował.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Matt Styczeń 4th 2013, 20:28

Po prostu nie wiedział, co kierowało teraz jego ciałem, że przysunął się do niego bardziej i przytulił się do niego. Czuł w nim kogoś, rodzaju bliskiej osoby, której może zaufać. Owszem, znali się od niedawna - paru godzin - ale czuł, że jest on taką osobą, której nie będzie obchodził czas, tylko odczucia, czy intencje danej osoby.
-Jakoś tak mi się zimniej zrobiło - zadrżał, tłumacząc się ze swojej reakcji. Po co tak właściwie to robił? Chciał czegoś więcej? Oczekiwał czegoś, co by wprawiło go w radość, czy osłupienie?
Matt
Matt

Liczba postów : 139
Dołączył: : 02/01/2013
Rasa : Zmiennokształtny.
Bronie : Wszystko w różnych odsłonach jego osoby.
Inne konta: : Shizu, Nao.

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 20:34

Przytulił go do siebie. W ogóle mu to nie przeszkadzało - wręcz przeciwnie. Pragnął tego, chociaż nigdy by się do tego otwarcie nie przyznał. Wplótł powoli zimne, długie palce w jego włosy.
- Rozumiem. Nie ma sprawy - szepnął.
Delikatnymi, powolnymi ruchami zaczął masować skórę jego głowy. Miał nadzieję, że to sprawi, że Matt będzie czuł się przyjemniej.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Matt Styczeń 4th 2013, 20:42

Wtulił się w niego jeszcze, kiedy poczuł te nieznajome dreszcze, przechodzące przez całe jego ciało. Zacisnął ręce na jego plecach, zastanawiając się w sumie, dlaczego to zrobił? Nie wiedział... Po prostu naszła go chęć nagłego przytulenia kogoś, a że on tu był... To jego akurat przytulił. A może chciał mu się odpłacić za te ciepłe słowa, skierowane do jego osoby? Czuł pociąg do tego chłopaka... Jak jeszcze nigdy do kogo.
Matt
Matt

Liczba postów : 139
Dołączył: : 02/01/2013
Rasa : Zmiennokształtny.
Bronie : Wszystko w różnych odsłonach jego osoby.
Inne konta: : Shizu, Nao.

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 20:47

- Może chciałbyś już wrócić do akademika? Zrobię ciepłej herbaty. Ogrzejesz się i od razu poczujesz się lepiej - zaproponował, mówił bardzo cicho.
Martwił się o niego, a sam czuł jak jest mu zimno. Jego nos był na czubku cały czerwony i zimny. Stopy już dawno były całkiem zamrożone. Jedynie obecność Matt'a sprawiała, że nie zamarzł na dobre.
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Matt Styczeń 4th 2013, 20:53

-W sumie to jest dobry pomysł... nie pomyślałem o tym - przyznał szczerze, odsuwając od niego swój biedny łebek. Wstał powoli i zakręciło mu się w głowie, ale złapał równowagę w odpowiednim momencie i nie upadł, a podtrzymał się jednego z drzew.
-Chyba nie czuję się najlepiej... - wyznał, łapiąc się za swoją biedną łepetynę.
Matt
Matt

Liczba postów : 139
Dołączył: : 02/01/2013
Rasa : Zmiennokształtny.
Bronie : Wszystko w różnych odsłonach jego osoby.
Inne konta: : Shizu, Nao.

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Fushimi Styczeń 4th 2013, 20:58

Kiedy jego towarzysz podniósł się z siedzenia chwilę później uczynił to samo. Gdy tylko zauważył jego wahanie był już w gotowości by mu pomóc, ale ten w porę odzyskał równowagę. Wtedy Fushimi odetchnął z ulgą.
- Rozumiem. Jakoś temu zaradzimy - obiecał.
Następnie oboje udali się w stronę akademika.

z.t z Matt'em. <3
Fushimi
Fushimi

Liczba postów : 205
Dołączył: : 25/12/2012
Rasa : Człowiek
Bronie : sztućce
Znaki szczególne : ogromna blizna przechodząca na skos przez jego plecy od prawego ramienia do lewego pośladka
Inne konta: : Kayuś <3

Powrót do góry Go down

Tunel Miłości. - Page 3 Empty Re: Tunel Miłości.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach