Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chata Starego Elfa.

3 posters

Go down

Chata Starego Elfa. Empty Chata Starego Elfa.

Pisanie by Aya Grudzień 10th 2012, 17:49

Chata Starego Elfa. Chataelfa


Ach... Jakże miło znaleźć coś wyjątkowego i niepotrzebnego, prawda? Po to właśnie żyje Stary Elf. Nie wiadomo nikomu, jak zyskał te wszystkie przedmioty, które w nim trzyma, ale dla każdego zawsze się coś znajdzie na wymianę. Właśnie... Tylko wtedy, jeżeli macie dla niego coś ciekawego, on znajdzie coś ciekawego dla was.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Garim Styczeń 10th 2013, 21:19

Stanęli przed jakąś starą chatką. No cóż... Shizu prowadziła, więc on zbytnio nie orientował się gdzie są. Podobno mieszka tam elf, od którego dostanie łuk, więc powód świetny, żeby się tu zapuszczać.
-Ale jesteś na 100% pewna, że to tutaj? - ufał jej, ale nie znał jeszcze jej orientacji w terenie. A co jeśli to nie tu?
Garim
Garim

Liczba postów : 594
Dołączył: : 17/12/2012
Wiek : 29
Rasa : Czarodziej
Bronie : Zaklęcia i bystry umysł
Znaki szczególne : Tatuaż na lewym nadgarstku
Inne konta: : Hajime

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Shizuku Styczeń 11th 2013, 13:28

-Tak, to tutaj - skinęła głową, uśmiechając się do niego. Ech, teraz pytanie, czy Stary ma ochotę ją widzieć i, czy posiada to, co ona chce dostać... W sumie jeszcze nie było przypadku, by ktoś wychodził od niego niezadowolony, kiedy przyniósł coś wartościowego na wymianę, więc pewnie i tym razem jej się poszczęści.
-Skąd wiedziałeś, tak w ogóle? Bo zakładam, że nigdy nie odwiedzałeś Starego Elfa - spytała, krzyżując ręce na piersi, patrząc na niego z cwaniackim wzrokiem.
-Albo dobra, nieważne, chodźmy - machnęła ręką i wbiegła po schodkach na balkonik. Następnie chwyciła za drewniane dzwonki i poruszyła nimi, by dać znak Staremu, że ktoś go odwiedza. Drzwi nie stały na przeszkodzie wejścia do środka, wręcz przeciwnie, same uchyliły się przed nimi, a na wejściu powitał ich rozweselony głos.
-Och! Jakże dawno mnie nie odwiedzałaś, moja droga - zauważył, uświadamiając sobie, kim jestem. Gestem ręki nakazał nam obojgu usiąść na krzesełkach, stojących przed jego biurkiem, za którym to on siedział.
-Cóż Cię do mnie sprowadza? A właściwie, Was? - poprawił się, kiedy ujrzał mojego towarzysza, chłopaka, czyli Garima. Jednak o tym, kim on jest dla mnie, tak prędko się raczej nie dowie. Wyjęłam statuetkę Archanielską na stół, trzymając ją w żelaznym uścisku prawej dłoni.
-Zaoferuj mi za to najlepszy łuk, jaki tylko posiadasz - powiedziałam z błyskiem w oku, mając nadzieję na to, iż posiada to, czego ona pragnie. Jeżeli nie, pożegna się ze złotą statuetką i znowu będzie wyczekiwał latami kolejnego spotkania z chętnymi na wymianę.


Ostatnio zmieniony przez Shizuku dnia Styczeń 11th 2013, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Garim Styczeń 11th 2013, 13:58

Wszedł do środka trochę niepewnie, bo tak trochę człowiek, który mieszka sam na odludziu, jednak wygląda trochę podejrzanie. Usiadł na krzesełku i przypatrzył się elfowi. Wygląda przyjaźnie... Spojrzał na statuetkę, którą trzymała Shizu. Ciekawe, co ona tam robiła? Cóż, chyba się nie dowiedzą...
-No to co? Ma pan coś, co zadowoli moją... przyjaciółkę? - spytał niepewnie i postanowił nie ujawniać ich związku, podejrzanemu typkowi.
Garim
Garim

Liczba postów : 594
Dołączył: : 17/12/2012
Wiek : 29
Rasa : Czarodziej
Bronie : Zaklęcia i bystry umysł
Znaki szczególne : Tatuaż na lewym nadgarstku
Inne konta: : Hajime

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Shizuku Styczeń 11th 2013, 14:04

-Kolego, bądźmy po prostu na Ty - zwrócił się Stary do czarnowłosego, patrzącego się na niego przez cały czas. Oj, nie ufał mu chyba. No i prawidłowo, bo nigdy w zupełności nie można ufać temu, z kim się handluje, a w szczególności Staremu Elfowi.
-Zobaczymy, cóż się kryje w moim kufrze ze skarbami - potem przeniósł się na złotowłosą oraz wstał z miejsca, kierując się do pokoju, do którego drzwi umieszczone były w rogu pomieszczenia, gdzieś za jego plecami. Dziewczyna przeniosła wzrok na chłopaka.
-Oby to było coś dobrego... - westchnęła.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Garim Styczeń 11th 2013, 14:14

-Skoro pan chce - wzruszył ramionami - To znaczy: skoro chcesz - poprawił się szybko.
Spoglądał jak elf wychodzi z pokoju i od razu przeniósł wzrok na Shizu. Położył dłoń na jej ręce i uścisnął lekko.
-Może i nie będzie lepszy od twojego starego łuku, ale najgorszy też nie. - uśmiechnął się pocieszająco.
Garim
Garim

Liczba postów : 594
Dołączył: : 17/12/2012
Wiek : 29
Rasa : Czarodziej
Bronie : Zaklęcia i bystry umysł
Znaki szczególne : Tatuaż na lewym nadgarstku
Inne konta: : Hajime

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Shizuku Styczeń 11th 2013, 14:23

-O ile w ogóle ma coś ciekawego w zanadrzu - westchnęła, splatając ich palce razem z uśmiechem. Ale miał racje. Bo kto by pomyślał, co by się stało, gdyby odzyskała tamten łuk i korzystała z niego, a ktoś by się domyślił, iż jest pokrzepiony magią? Jej umiejętności nie byłyby już realistyczne...
-A proszę! Jednak go mam! - rozbrzmiał radosny glos Starego, który po chwili zjawił się z powrotem przy nich i podał elfce łuk. Ujęła go w swoje ręce i przyjrzała mu się dokładnie. Wykonany z ciemnego drewna, dokładnie rzeźbiony i akurat na jej wzrost. Naciągnęła cięciwę, by sprawdzić jego wytrzymałość.
-Kruczek? Wady? Nic, a nic? - spytała dla pewności, chwytając jego spojrzenie swoimi szmaragdowymi oczętami.
-Tym razem nie byłem na to przygotowany - zapewnił, drapiąc się nerwowo po karku. Elfica westchnęła i wstała. Przysunęła do niego statuetkę, dając mu tym do zrozumienia, że jest już jego, a transakcja została zakończona. Oboje z Garimem skierowali się do wyjścia.
-W takim razie do następnego razu!

z.t z Garimem ;*
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Chata Starego Elfa. Empty Re: Chata Starego Elfa.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach