Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kage. Jestem twym cieniem.

2 posters

Go down

Kage. Jestem twym cieniem. Empty Kage. Jestem twym cieniem.

Pisanie by Kage Grudzień 27th 2012, 14:06

Imię: Kage

Wiek i klasa: III klasa - 19 lat.

Pokój: dwuosobowy -no zależy kto nie boi się mieszkać z wilkiem

Rasa: Obecnie wilk

Wygląd: Wygląd? A po co Ci on. Nie ocenia się książki po okładce jak to mówią co nie? Ale w porządku...
Kage jest średnim i smukłym wilkiem. Jego ciało pokrywa czarna sierść z przebłyskami szarości w okolicy brzucha, uszu oraz tuż nad ogonem. Od jego złotych oczu trudno oderwać wzrok, a zarazem gdy już się w nie spojrzysz, zatoniesz w ich głębi. Posiada długi puszysty ogon oraz łapy uzbrojone w ostre pazury. A w okolicy pyska zawsze da się zauważyć dwa wystające, śnieżnobiałe kły, które gotowe są w każdej chwili rozszarpać swoją ofiarę. Uszy są wiecznie skierowane ku górze i są w stanie usłyszeć każdy dźwięk.

Charakter: Jego charakter jest z początku dość trudny, ale z czasem można się przyzwyczaić. A mianowicie...Zazwyczaj stara się być złośliwy, szczery do bólu cynik, ale jednak bardzo łatwo zmiękczyć. Wystarczy tylko wiedzieć jakie ma słabe punkty - np. małe, słodkie zwierzątka, rzeczy, osoby itd. Nie umie kłamać. Jest dość infantylny Z początku znajomości zdaje się mieć negatywny, wyśmiewczy stosunek do danej osoby, jeśli jednak pozna się go bliżej, widać, że na prawdę umie być czuły, pomocny, a nawet miły.

Historia:
Kage, dawniej czarnowłosy siedemnastolatek, który zadarł z potężnymi magami. Jak zwykle zbyt pyskaty język i przechwałki wpakowały go w kłopoty. Założył się bowiem z najpotężniejszym magiem, iż zdoła upolować dla niego gryfa, a ten w zamian pozwoli mu być swoim doradcą. Jednak, gdyby Kage się nie powiodło, miał zostać zmieniony w wilka i tylko gdy znajdzie swego ''Pana'', za jego zgodą będzie mógł powracać do swej ludzkiej formy. No stało się jak stało. Nie dość że przegrał to i został nieźle poturbowany w walce. Ale nie mógł liczyć na łaskę maga, który i tak dokonał jego przemiany. Od tamtego wydarzenia minęło już dokładnie dwa lata. Mag postanowił mu nieco ułatwić życie i wysłać go do Teikou Academy by w końcu po dwóch latach poszukiwań mógł znaleźć, odpowiednią osobę na swego ''Pana''.

Zainteresowania: Uwielbia sztukę, kocha pływać oraz wbrew wszelkim pozorom uwielbia czytać, uczył się tego przez długi czas.

Specjalizacje: Zwykle atakuje swoimi kłami oraz pazurami.
Kage
Kage

Liczba postów : 7
Dołączył: : 26/12/2012
Rasa : Wilk
Bronie : Kły i pazury

Powrót do góry Go down

Kage. Jestem twym cieniem. Empty Re: Kage. Jestem twym cieniem.

Pisanie by Aya Grudzień 27th 2012, 14:24

Akcept.

Pokój nr. 22
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach