Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ohh.. Nie jestem nikim specjalnym, najwyżej Cię zapierdolę.

2 posters

Go down

Ohh.. Nie jestem nikim specjalnym, najwyżej Cię zapierdolę. Empty Ohh.. Nie jestem nikim specjalnym, najwyżej Cię zapierdolę.

Pisanie by Undead Luty 3rd 2013, 19:51

Imię: Haru

Nazwisko: Arame

Wiek: 20 lat - jest starszym bratem Hidekiego.

Klasa: IV

Rasa: Żniwiarz

Wygląd: Cóż, nie jest tu zbyt wiele do opisywania, czarne włosy, opadając na jego czoło, uszy i czasami na oczy, co strasznie go denerwuje. Jest raczej chudzielcem, ale za to umięśnionym, lecz nie jest to jakiś mięśniak, ma normalną posturę, tak jak na faceta w jego wieku przystało. Ma czerwone oczy, tak samo jak jego młodszy braciszek Hideki, są czerwone niczym krew. Co do jego ubioru, są to luźne bluzy, najczęściej z motywami czaszek, ale nie takich zwykłych, jest to jakby jego znak rozpoznawczy, znaczy znak rozpoznawczy jego całej rodzinki. Dobra, lecimy dalej, chłopak nosi także rurki, czarne oczywiście, no i jak to na niego przystało.. Nie rozstaje się ze swoimi bucikami, a konkretniej Vans'ami, gdy tylko wychodzi coś z nowej kolekcji on to kupuje, ot co.

Charakter: Hmm.. Co tu dużo mówić, chłopak za często nie myśli, ale nie, nie, nie! On nie jest głupi, po prostu udaje głupiego, tak, na taką osobę chce się wykreować, po ty by każdy go lekceważył, wtedy ma przewagę. Co do jego nastawienia, jest optymistą i urodzonym przywódcą, tak jak jego brat, gdyby nie to, że jest od niego starszy to spokojnie można byłoby ich nazwać klonami. Zawsze chodzi z głową uniesioną do góry, jest odważny, często ratuje swojego brata, gdy nadarzy się taka okazja. Nigdy nie wyjawia tajemnicy, jeśli takową mu się powierzy. Chłopak uwielbia także żartować, sypie żartami na prawo i lewo, co jest czasami wkurwiające, ale to już szczegół.

Historia: No, jego historia nie jest aż taka długo, a dlaczego? Bo chłopak nawet się nie urodził, a już był martwy, w jego rodzinie co czterdzieści pokoleń ktoś staje się Żniwiarzem, jest nim od urodzenia. Oczywiście trafił tam gdzie każdy nowy żniwiarz, do ich dziwnego świata, powierzyli mu tam przeróżne tajemnice o jego rodzinie, powiedzieli mu, że nie jest to najzwyklejsza rodzina. Trenował się we wszystkich możliwych dziedzinach potrzebnych łowcą dusz, tak właśnie w wieku 20 lat zesłali go tutaj, aby chronił swojego brata, po to by nikt go nie skrzywdził i stał się nowym Panem Śmierci.

Zainteresowania: Nabijanie się z ludzi, granie na wszystkim co możliwe - także na nerwach. Interesuje się także medycyną i książkami o niej, a i zapomniałbym.. Więc co tygryski uwielbiają najbardziej? Oczywiście, że kobiety.

Specjalizacje: Jest taki jak Hideki, tylko jego moc jest bardziej zaawansowana, gdy słucha muzyki, oczywiście staje się silniejszy i tego podobne bajery, lecz.. Zamiast dymu pojawia się ogień, lecz nie jest on zwyczajny, nie rani chłopaka, rani jednak jego wrogów, więc jest dość niebezpiecznym przeciwnikiem.
Undead
Undead

Liczba postów : 85
Dołączył: : 03/02/2013
Rasa : Przeklęty żniwiarz.
Bronie : Wszystko co tylko zapragnie.
Znaki szczególne : Bycie psychopatą?
Inne konta: : Hideki.

Powrót do góry Go down

Ohh.. Nie jestem nikim specjalnym, najwyżej Cię zapierdolę. Empty Re: Ohh.. Nie jestem nikim specjalnym, najwyżej Cię zapierdolę.

Pisanie by Aya Luty 3rd 2013, 20:00

Kolejna postać Hidekiego, której nie będę mogła ogarnąć? Ech....

Akcept.

Pokój nr. 40
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach