Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Myślcie sobie co chcecie.

2 posters

Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Ashe Marzec 10th 2013, 18:54

Imie i nazwisko:
Ashe Senaué

Wiek i klasa:
19 lat, III klasa

Rasa:
Czarodziejka

Pokój:
Jednoosobowy.

Charakter:
Ashe jest radosną, pełną życia i czasami wredną osobą. Nie jest za miła, ale nie też za okrutna. Charakter ma raczej nietypowy. Czasami ma zły, a czasami dobry humor. Jak ma złu to potrafi zniszczyć wszystko, a nawet potrafi zabić, ale to się zdarzyło tylko raz. Całkiem inaczej się zachowuje gdy ma radosny dzień i się uśmiecha na ten jej sposób.

Wygląd:
Najczęściej ubiera się w biało-złotą sukienkę białe buty i takiego samego koloru pelerynę z kapturem. Ma też blond włosy i niebieskie oczy. Maluje się tak jakoś, ale wygląda bardzo ładnie. Jak idzie na polowania to zabiera ze sobą łuk koloru błękitnego. Ubiera się też w czerwoną sukienkę z białymi falbankami na dole i na rękawach. Jej ulubiona sukienka jest koloru czarnego do tego ma czarne buty.

Historia:
To bezpośrednia potomkini Avorosy - jednej z trzech legendarnych sióstr, z których każda twierdziła, że ma władzę nad plemionami porozrzucanymi po lodowej tundrze północnego Bieguna. Odziedziczyła po przodkach wyjątkowy talent w strzelaniu z łuku, czym zasłużyła sobie na tytuł Lodowej Łuczniczki - ten sam, którym cieszyła się Avarosa. Ashe jest księżniczką wśród ludzi, lecz woli, żeby przejezdni zwracali się do niej tytułem plemiennym, a nie królewskim. W Freljord znajdują się jednak osoby, które wolą ją nazywać 'martwą' Lodową Łuczniczką; pozostałe dwa plemiona, których przodkami są kolejne dwie siostry, są zaprzysiężonymi oraz odwiecznymi wrogami Ashe i jej ludu. Przeżyła już niejeden zamach na swoje życie i dlatego też zawsze ma uszy i oczy szeroko otwarte niezależnie od tego, gdzie się akurat znajduje.
Przybyła do Południowego Bieguna, żeby służyć przywoławczym. Szukała poparcia, gdyż chciała, by pokój ponownie zagościł na jej ziemiach - nękanych nieustannymi walkami od czasów Avarosy i jej dwóch sióstr. Niezliczone wygrane w jej życiu sprawiły, że zyskała na biegunie wpływy, które zaczęła wykorzystywać. Jeśli wierzyć plotkom, Ashe wraz z zaprzyjaźnionym bohaterem Varusem współpracuje poza Biegunem. Lodowa Łuczniczka zaprzecza tym pogłoskom, lecz wszystkie oczy zwrócone są na jej osobę, a sukces - jaki odniesie na biegunie - pomoże jej zaprowadzić pokój wśród ludu.
Gdy miała 16 lat dopiero odkryła że jest czarodziejką. W wieku dziesięciu lat śniły jej się dziwne rzeczy ale czo było z tym związane, chyba nie są.
Pewnego dnia przeprowadziła się do się do Japonii. Natknęła się na szkołę zwaną Academy Teikou.

Zainteresowania:
Ashe interesuje się strzelaniem z łuku. Lubi też chodzić do opuszczonych miejsc razem ze znajomymi. Najczęściej idzie na polowania do lasu żeby coś przekąsić. Ashe nie lubi jeść takich ugotowanych potraw. Ale lubiła jeść to co jej matka robiła, a jak ona umarło to teraz je to co upolowała, najczęściej jest to bez smaku, albo z krwi.

Jej specjalizacjami są:
- Robienie mikstur i zioła lecznicze w postaci proszków, leków, maści, trucizn.
- Zaklinanie ~ rozmawiają ze zwierzętami, wchodzi do do umysłów ludzi czy zwierząt i zaklina je czyli, że coś temu zwierzakowi karze o on to robi.
- Szamanka ~ czyli wywołuje duchy i wykorzystuje ich jako swoich obrońców.


Ostatnio zmieniony przez Ashe dnia Marzec 12th 2013, 14:47, w całości zmieniany 3 razy
Ashe
Ashe

Liczba postów : 9
Dołączył: : 07/03/2013
Wiek : 25
Skąd : Skrótem do piekła.
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Łuk i magia.
Znaki szczególne : Blizna na brzuchu.
Inne konta: : Asuna <- ukradłam to konto

Powrót do góry Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Re: Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Aya Marzec 10th 2013, 19:38

Ykhym. Co mnie to obchodzi, że od 7 roku życia zaczęła strzelać z łuku? Wolałabym na jej temat znać informacje z teraźniejszości, w czym jest dobra...
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Re: Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Ashe Marzec 11th 2013, 14:18

Nie wiem czy może tak być, ale to już zostawiam, a jak jeszcze coś mam zmienić to mów.
Ashe
Ashe

Liczba postów : 9
Dołączył: : 07/03/2013
Wiek : 25
Skąd : Skrótem do piekła.
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Łuk i magia.
Znaki szczególne : Blizna na brzuchu.
Inne konta: : Asuna <- ukradłam to konto

Powrót do góry Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Re: Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Aya Marzec 11th 2013, 18:45

W specjalizacjach wszystko masz źle sformułowane, oprócz zaklinania...
W czym jest dobra? - w zaklinaniu. Proszę, trochę to na logikę weź...
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Re: Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Ashe Marzec 12th 2013, 14:48

Może być bo myśleć mi się nie chce.
Ashe
Ashe

Liczba postów : 9
Dołączył: : 07/03/2013
Wiek : 25
Skąd : Skrótem do piekła.
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Łuk i magia.
Znaki szczególne : Blizna na brzuchu.
Inne konta: : Asuna <- ukradłam to konto

Powrót do góry Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Re: Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Aya Marzec 12th 2013, 16:32

Akcept.

Pokój nr. 50
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Myślcie sobie co chcecie. Empty Re: Myślcie sobie co chcecie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach