Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Broń… To wszystko, co mam.

2 posters

Go down

Broń… To wszystko, co mam. Empty Broń… To wszystko, co mam.

Pisanie by Asoka Styczeń 27th 2013, 12:53

Imię i nazwisko: Asoka Hirano
Przedmiot: wychowanie fizyczne
Dom: zamieszkuje niewielkie mieszkanie w mieście Daisen
Rasa: człowiek

Wygląd: kiedy widzisz ją po raz pierwszy nie wydaje Ci się nikim szczególnym - długie, czerwone włosy oraz niebieskie oczy to dwie pierwsze rzeczy w jej wyglądzie, na które zwracasz uwagę. Po chwili myślisz: " Czyżby miała anemię? ", ponieważ jej skóra jest bardzo blada. Nie jest ani wysoka ani niska - chyba jesteście tego samego wzrostu. Z pewnością nie jest już zwykłą nastolatką. To kobieta z krwi i kości. Pomalowane paznokcie jak zwykle na czerwono, a także okulary z czerwonymi obramówkami, huh. Zniknęła z Twojego pola widzenia. Spokojnie, spotkacie się jeszcze w akademii.
Charakter: nie będzie przesadzone, kiedy przypniesz do niej wcześniej wspomniany termin kobieta z krwi i kości. Asoka to osoba o bardzo twardym charakterze. Jest uparta i wytrwała w dążeniu do celu. Jest nieco konfliktowa, ale to dlatego, że uwielbia walkę. Nie da sobie w kaszę dmuchać. Nie jest delikatna, nie jest wyrozumiała, kochana, miła.. Nic z tych rzeczy. Twardzo stąpa po ziemi. Nie wierzy w Boga. Ludźmi słabymi gardzi i strasznie ją irytują. Jest stanowcza i wierna swoim przekonaniom. Czasami można odnieść wrażenie, że zachowuje się jak mężczyzna. Klnie co praktycznie drugie słowo. Nie chowa się z niczym i jest szczera do bólu. Ale prawdopodobnie naprawdę da się ją lubić. Umie okazać szacunek, jeżeli druga osoba zachowuje się wobec niej w porządku. Co prawda bardzo łatwo stać się jej wrogiem, ale jeżeli poświęcisz jej trochę czasu i cierpliwości - stanie się Twoją przyjaciółką.
Historia: tylko ona sama wie, jak to jej życie się potoczyło. Wiadomo, że urodziła się w Tokio, w Japonii w jednej z biedniejszych dzielnic i od początku nie miała łatwo. Jej rodzice kopnęli w kalendarz i Asoka od bardzo młodego wieku musiała się nauczyć żyć w miejskiej dziczy. Wtedy zrozumiała, że nie ma czegoś takiego jak Bóg, czy miłość. To pieniądze są tym, za co można przeżyć. Zacząło się od kradzieży, aż w końcu sięgnęła po broń i bez większego skrępowania zaczęła pakować kulki w narządy osób, których czasami nawet nie znała. Władze oczywiście nie mogły być w tej sprawie bezczynne. Nie raz próbowała zostać złapana, ale ilekroć policja próbowała to zrobić nie wychodziło im, zawsze im uciekała. Asoka zdążyła już sobie narobić znajomości. Dzięki temu, kiedy pewnego dnia została złapana postawiono jej ultimatum - albo postanowi być grzeczną dziewczynką i postanowi nauczać w Magicznej Akademii, na innych terenach albo czeka ją więzienie. Hirano roześmiała się wtedy perliście i przyjęła pierwszą propozycję.
Zainteresowania: Asoka jest wielką fanką metalowej muzyki, często można ją spotkać z słuchawkami na uszach, z których wydobywają się naprawdę mocne dźwięki,
Specjalizacje: strzelanie, ot co, prawie zawsze trafia w cel, jest także bardzo dobrze wygimnastykowana.
Asoka
Asoka

Liczba postów : 77
Dołączył: : 27/01/2013
Rasa : człowiek
Bronie : dwa pistolety
Inne konta: : Kayuś, Fusiek <3

Powrót do góry Go down

Broń… To wszystko, co mam. Empty Re: Broń… To wszystko, co mam.

Pisanie by Aya Styczeń 27th 2013, 14:09

Akcept.

Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach