Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karta Misaki :3

2 posters

Go down

Karta Misaki :3 Empty Karta Misaki :3

Pisanie by Misaki Styczeń 21st 2013, 15:32

Imię i nazwisko: Misaki Ayoru.

Wiek i klasa: klasa III - 19 lat.

Pokój: Dwuosobowy.

Rasa: Kitsune.

Wygląd: Jak na lisicę przystało jest ona wysoka i szczupła. Jest ona posiadaczką długich złoto-rudawych włosów. Oczywiście kolorem związanych z jej rasą. Ma także długą grzywkę zachodzącą na oczy. No właśnie a propo oczu, są one niesamowite. Zmieniają kolor zależnie od jej nastroju. Gdy jest szczęśliwa jej oczy są zielone, gdy zawstydzona lub smutna- niebieskie, gdy zła lub podniecona- czerwone. Ma też oczywiście duże, rude, lisie uszy dzięki którym słyszy bardzo dobrze i ogon rudą kitę którą często macha. Jeśli chodzi o jej ubiór nie ma konkretnych wymagań.

Charakter: Główną zaletą Misaki jest to, że jest bardzo pracowita. Zawsze wymaga od siebie więcej niż od innych. Stara się robić wszystko maksymalnie do swoich możliwości. Jej lisi spryt bardzo często jej w tym pomaga. Nie jest oczywiście jakąś prymuską i nie spędza całego swojego czasu przy książkach. Co to to nie! Kolejnym plusem jest to, że jest bardzo przyjacielska. Zawsze chce wszystkich poznać i stale spędzać z innymi czas. Nigdy nie zostawi też nikogo w potrzebie. Jest przez innych podziwiana za swój optymizm. Jej wadą jest to, że dążąc do perfekcji przepracowuje się. Nie zna umiaru i nie widzi, że czasem powinna dać sobie trochę odpoczynku. Jest też trochę niepewna. Nie umie sobie poradzić z krytyką przez co jeszcze bardziej stara się być lepsza.

Historia: Misa od dawna mieszkała w małej wiosce. Już od małego biegała jako lis po tamtejszych polach i lasach. Była tam takim małym bóstwem. Ludzie uważali ją za dobrego lisa który zawsze im pomagał. Nic dziwnego, była ona w stanie wyleczyć nawet najgorsze przypadki. Od małego miała wielkie ambicje dlatego postanowiła, że uda się do jakiegoś większego miasta do prawdziwej szkoły. W ten oto sposób znalazła się w Teikou Academy.

Zainteresowania: Cały wolny czas spędza na polepszaniu swoich medycznych zdolności. Oprócz tego zdarza jej się wyjść by pobiegać. Lekkoatletyka to zdecydowanie jej żywioł.

Specjalizacje: Jest ona uważana za dobrego lisiego ducha. Tak naprawdę jest lisem ale potrafi przybierać ludzką postać. Potrafi ona uleczyć. Wykorzystując swoją energię którą czerpie dzięki pozytywnym emocjom jest w stanie wyleczyć nawet najcięższe choroby za pomocą dotyku. Zna także wszystkie lecznicze i trujące rośliny i umie przyrządzać z nich wywary. Mając też na szyi swój talizman -zaczarowaną kość - jest w stanie władać ogniem. Jest on zaczarowany w taki sposób by tylko ona dzięki niemu zdobywała moc.

Inne konta: Saeko, Keiichi.


Ostatnio zmieniony przez Misaki dnia Styczeń 28th 2013, 17:14, w całości zmieniany 2 razy
Misaki
Misaki

Liczba postów : 295
Dołączył: : 20/01/2013
Wiek : 26
Rasa : Kitsune.
Bronie : Ogień?
Znaki szczególne : rude lisie uszy i długa lisia kita.
Inne konta: : Saeko, Kaede

Powrót do góry Go down

Karta Misaki :3 Empty Re: Karta Misaki :3

Pisanie by Aya Styczeń 21st 2013, 20:36

Nie znajoma jest dla mnie taka rasa, jak Kitsune. Mogłabyś mi przybliżyć ten termin? ^.^
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Karta Misaki :3 Empty Re: Karta Misaki :3

Pisanie by Misaki Styczeń 21st 2013, 21:00

wpisz sobie Kistune w Wikipedii. Dałabym linka ale nie mam póki co takich uprawnień >< <-- Ogółem wzorowałam się na tym. Kitsune to lis który jest w stanie przybrać ludzką formę. Ja jestem akurat tym dobrym liskiem. Tylko zmieniłam że ogniem może władać mając kość na szyi jako talizman. No i dodałam sobie, że umie leczyć , a pierwotnie dobre lisy opętywały by np. wyleczyć więc nie mija się to wiele z prawdą. Więc oprócz tych małych zmian to jestem takim stworzeniem jakie jest podane na tej stronie c;
Misaki
Misaki

Liczba postów : 295
Dołączył: : 20/01/2013
Wiek : 26
Rasa : Kitsune.
Bronie : Ogień?
Znaki szczególne : rude lisie uszy i długa lisia kita.
Inne konta: : Saeko, Kaede

Powrót do góry Go down

Karta Misaki :3 Empty Re: Karta Misaki :3

Pisanie by Aya Styczeń 21st 2013, 21:03

No dobrze, zgodzę się na taką rasę.

Akcept.

Pokój nr. 32
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Karta Misaki :3 Empty Re: Karta Misaki :3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach