Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zarejestrowałem się... Jak zacząć?

Go down

Zarejestrowałem się... Jak zacząć? Empty Zarejestrowałem się... Jak zacząć?

Pisanie by Shizuku Styczeń 19th 2013, 13:42

Sądzę, że większość osób ma problem z tym, co ma robić, kiedy już się zarejestrował na forum, więc postanowiłam jakoś tam to wam przedstawić w skrócie. Mam nadzieję, że przyda się to komukolwiek i moja praca na marne nie pójdzie, hehe ^^

Pierwsze co, to trzeba przeczytać regulamin, żeby potem nie spotkały was jakieś nieprzyjemności z moderatorami, czy administracją. Następnie możecie przejść do tworzenia karty postaci - pamiętajcie, żeby była obmyślana dokładnie. Rasy, które mniej więcej powijają się u nas, są spisane tutaj, więc jeśli nie macie pomysłu na nią, możecie zajrzeć tam.

Regulamin przeczytany, karta postaci zrobiona i zaakceptowana, co dalej? A, to proste. Wtedy już możecie zacząć pisać na fabule z innymi userami tego forum. Jednak... Czy oni są chętni, by prowadzić z wami wątek? Do tego właśnie polecam nasz kochany chatbox, gdzie często właśnie się zmawiamy na wątki w danych miejscach.
Shizuku
Shizuku
Medyk

Liczba postów : 2307
Dołączył: : 13/12/2012
Wiek : 27
Rasa : Elf.
Bronie : Łuk, sztylet i inne ostrza.
Znaki szczególne : Tatuaż na lewej łopatce.
Inne konta: : Nao i Matt.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach