Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mutsuhito Agamemnaj

2 posters

Go down

Mutsuhito Agamemnaj Empty Mutsuhito Agamemnaj

Pisanie by Mutsuhito Grudzień 27th 2012, 13:44

Imię i nazwisko: Mutsuhito Agamemnaj
Przedmiot: Alchemia
Dom: Miasto Daisen
Rasa:Miraż
Wygląd: Mutsuhito, jest dosyć dziwnym typem. Niby z twarzy jest człowiekiem, zwykłym człowiekiem. Blada cera i włosy dziwnego, fioletowego koloru. Ale ubiera się trochę inaczej, niż inni ludzie. Czarne płaszcze, długie prawie po ziemie, kamizelki i białe koszule. Jest to kompilacja nieco "wybuchowa" i jest obserwowany przez resztę społeczności z zdziwieniem i czasem odrazą. Ale niewielu ludzi widzi jego prawdziwą twarz. Pochodzenie i rasa pana Agamemnaj pozwalają mu na zmianę swojego wyglądu, kiedy tylko zechce. Wykorzystuje tę zdolność bardzo często i zwykle chodzi w skórze innych ludzi.
Charakter: Mutsuhito ma dosyć chwiejny charakter. W szkole, dla uczni jest zazwyczaj surowy i oschły,a dla prymusów, ulubieńców i przyjaciół jest miły i przyjemny. Jednak pod tą skorupą kryje się monstrum. Ma na koncie kilka cichych zabójstw, o które nikt nigdy go nie podejrzewał. Lubi słyszeć okrzyki bólu, a błaganie o litość podnieca go. Jednak potrafi to kontrolować. Kolejnym jego "zboczeniem" jest despotyzm. Chęć wiecznego dążenia do przejęcia władzy. Nienawidzi, gdy ktokolwiek podważa jego autorytet.
Historia: Urodził się w jakiejś krypcie. Tam gdzie jego matka skrywała się przed potworami. Jednak potwory te, były matki urojeniem. Była ona bowiem obłąkana i miewała zwidy. Kiedy narodził się Mutsuhito, miała zaledwie 180 lat. U Miraży jest to odpowiednik lat 18, normalnego człowieka. Gdy mały Miraż przyszedł już na świat, w oczach matki był potworem, więc porzuciła go, a sama popełniła samobójstwo. Zapewne mały Agamemnaj umarłby sam, ale od niechybnej śmierci uratowała go zgraja wampirów. Tak oto wychowywał się między nimi, sam odkrywał swoje nadprzyrodzone zdolności. Nauczył się wampirzej kultury, zachowania, obyczajów, a nawet diety. Pił krew. Kiedy nadszedł czas, rozpoczął naukę i tak oto kończąc szkoły i akademie, zafascynowany alchemią skończył jako nauczyciel.
Zainteresowania: Uwielbia nabierać innych ludzi, zmieniając postać i udawać innych. Jest ciekawski więc wykorzystując umiejętności, czyta w ludzkich umysłach i nakłania ich do różnych głupich rzeczy. Cały czas pracuje nad... Miksturą Nieśmiertelności! Nocami i dniami siedzi nad tym i opracowuje różne wywary.
Specjalizacje: Potrafi zmieniać kształty i czytać w umysłach innych ludzi. Siłą własnego umysłu, może ich nakłaniać do różnych rzeczy i nade wszystko jest świetnym czarodziejem. Pomyślał by kto, że jest nieśmiertelny i wszechpotężny. Jednak walka wręcz, mieczem czy czymkolwiek innym jest dla niego zbyt trudna i niezrozumiała, dysponuje malusieńką siłą fizyczną, w siłowaniu na rękę spokojnie pokonała by go nastoletnie dziewczyna. Gdyby choćby iskierka dotknęła jego ciała on spłonąłby w kilka sekund. Jest jednak nadzwyczajnie inteligentny i błyskotliwy.
Mutsuhito
Mutsuhito

Liczba postów : 11
Dołączył: : 26/12/2012
Wiek : 29
Skąd : Krypta
Rasa : Miraż
Bronie : Magia, umysł
Znaki szczególne : BRAK

Powrót do góry Go down

Mutsuhito Agamemnaj Empty Re: Mutsuhito Agamemnaj

Pisanie by Aya Grudzień 27th 2012, 13:57

Dobra, to ja się gubię... Łolaboga.
Wytłumaczysz mi, cóż to rasa - miraż? Nigdzie się tego nie mogę doszukać, a wyskakuje mi, iż to jest fatamorgana...
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Mutsuhito Agamemnaj Empty Re: Mutsuhito Agamemnaj

Pisanie by Mutsuhito Grudzień 27th 2012, 14:01

AAA no tak bo ja to wymyśliłem... Proszę nie bij mnie Very Happy Tak to jest fatamorgana, i to jest moje nawiązanie do tej zmiennokształtności Very Happy
Mutsuhito
Mutsuhito

Liczba postów : 11
Dołączył: : 26/12/2012
Wiek : 29
Skąd : Krypta
Rasa : Miraż
Bronie : Magia, umysł
Znaki szczególne : BRAK

Powrót do góry Go down

Mutsuhito Agamemnaj Empty Re: Mutsuhito Agamemnaj

Pisanie by Aya Grudzień 27th 2012, 14:03

Miło by było więc, byś w "informacje ogóle" napisał pod rasami to i wytłumaczył jak ona działa i takie tam, wtedy będę miała pewność, że wszyscy będą mogli poznać tę rasę.

Akcept.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Mutsuhito Agamemnaj Empty Re: Mutsuhito Agamemnaj

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach