Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brama Główna.

+3
Tayla
Katsumi
Aya
7 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Brama Główna. Empty Brama Główna.

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 18:14

OBRAZEK W BUDOWIE


Jest to taka jakby futryna, u góry półokrągła, stworzona ze śnieżnobiałych chmurek. Przechodząc przez nią znajdujesz się już w Tengoku, skąd możesz ujrzeć z daleka jego zarys. Jest to taki jakby dziedziniec, ponieważ nie stoją tu żadne domy. To jest po prostu otwarta przestrzeń i z każdej strony otaczają Cię białe obłoki.[/center]
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Katsumi Grudzień 30th 2012, 17:29

Stała przed bramą. Tu jest niesamowicie! Wszędzie są chmury! I ten przyjemny wietrzyk. Stała z otwartą buzią wpatrując się w miasto. Ciepły powiew wiatru rozwiewał jej białe włosy. Postanowiła nie tracić czasu. Ruszyła z miejsca. Swoje kroki skierowała w stronę miasta.
z.t
Katsumi
Katsumi

Liczba postów : 194
Dołączył: : 10/12/2012
Wiek : 29
Skąd : Tokio
Rasa : wampir
Bronie : wszystko (telekineza)
Znaki szczególne : podłużna blizna na prawym ramieniu.
Inne konta: : Natsuko

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Tayla Styczeń 7th 2013, 15:54

Wskoczyła na ostatnią chmurkę. Lecz głowę miała bez przerwy spuszczoną w dół, gdyż napawała się wspaniałymi widokami. Dopiero gdy już podniosła wzrok ku górze ujrzała piękną, jaśniejącą bramę. Wskoczyła wreszcie na ostatni stopień. Była oszołomiona jeszcze wspanialszym widokiem. Wszystko wyglądało jak marzenie. Dookoła pełno błękitnych, fioletowych i różnokolorowych chmurek. Dodatkowo lekki wietrzyk osładzał jeszcze bardziej całą atmosferę.
Jej ciekawość jeszcze bardziej wzrosła. Chciała koniecznie zobaczyć miasto, więc bez wahania ruszyła przed siebie. Przechodząc przez bramę spoglądała jeszcze od czasu do czasu za siebie.

z.t
Tayla
Tayla

Liczba postów : 1241
Dołączył: : 31/12/2012
Wiek : 29
Skąd : City of chocolate ;)
Rasa : Człowiek - kot
Bronie : Nadzwyczajna sprawność fizyczna, widzenie w ciemności
Znaki szczególne : Charakterystyczna fioletowa bransoletka

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 18:07

Jeb, dup, pizd! Odgłos, niczym grzmot rozszedł się po pustej przestrzeni. Zaraz... Gdzie on do kurwy nędzy jest? Znowu wymruczał jakieś zaklęcie, a przed jego oczyma ukazała się dość bardzo nowoczesna mapa z GPS'em. Ach, ta technika. Uniósł brwi ze zdziwieniem, widząc, że jest w jakimś chmurkowym królestwie. Dobrze, że nie wylądował w Edenie. Chyba aniołki wtedy zaczęłyby go ganiać. Zerknął przez ramię, na odmęty za bramą.
- To może tak pozwiedzać...? - Zrobił kilka kroków do przodu.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 18:26

Jedyne co można było usłyszeć to głośny świst i "Kurwa,kurwa,kurwa,kurwa,kurwa". Po tym wszystkim było głośne pierdyknięcie, chłopak upadł na Akihito. Trzymał w ręce list ze swoim imieniem, nie wiedział gdzie jest, powodem była amnezja, można powiedzieć, że przed chwilą się narodził. Czym prędzej wstał i podał rękę blondaskowi.
-G-gomenasai~-wymówił trochę przerażony.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 18:33

Gdy tak się zrobiło nagle mu ciemno, spojrzał na ziemię, gdzie cień się powiększał. Już miał spojrzeć w górę, słysząc ciąg przekleństw... Ale nie zdążył. Leżał teraz jak długi, wydając dziwne dźwięki. To nie było miłe. Jeszcze tamten zaczął się wiercić. Miał ochotę palnąć go w ten tępy łeb, lecz moment później już miał przed oczyma wyciągniętą dłoń. Skorzystał z pomocy i przyjrzał się upadającemu. No... Nie wyglądał na kogoś, na którego nie można byłoby nie spojrzeć.
- Dobra, spoko. Dziwi mnie fakt, co robiłeś na takiej wysokości. - Odparł i spojrzał ku niebu. Chyba tamten się przeraził. Może ktoś go ścigał? He, byłoby ciekawie.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 18:41

-Znaczy, no ten, umm.. -chłopak co chwilę się zacinał, nie wiedział co powiedzieć. -S-sam nie wiem.. -spojrzał w bok, stracił pamięć, więc zapewne wyglądał teraz jak idiota.
-No, nie wiem przepraszam. -próbował sobie coś przypomnieć, lecz niestety mu się nie udało. Był trochę zmieszany, ciekawe jakby inni się czuli na jego miejscu, zapomnieć wszystko, wyglądać inaczej, na szczęście miał karteczkę, spojrzał na nią.
-Jestem Hideki.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 19:15

Zmierzył go ponownie wzrokiem, kiedy zaczął się jąkać. Nie chciał się przyznać? A może ktoś go zrzucił z wyższych stref? Hm, bodajże teraz się czarownik zaciekawił. Uniósł dłoń do brody, i pogładził ją palcami, jakoby w poszukiwaniu zarostu, którego nie miał. Wzruszył ramionami.
- Trudno, nie chcesz powiedzieć, to nie mów. Ja tam sobie jestem Akihito. - Uśmiechnął się delikatnie, może nieco z wymuszeniem. Spojrzał na kartkę, którą tamten miał w dłoni. Wtem coś przemknęło mu przez myśl. Chyba było to możliwe, nie wyglądał na starego.
- Jesteś uczniem Teikou? - Przyjrzał się bacznie jego twarzy.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 19:22

-J-ja... J-ja.. Ja.. Ja nie wiem.. Nic nie wiem. -znowu zaczął się jąkać, nie był zdenerwowanym, nie, nie~ Po prostu w tych przerwach szukał czegoś w swoich myślach, lecz nic w nich nie znalazł, nie miał wspomnień, nie miał wręcz nic. Rozglądał się wokoło, przerażenie nonstop narastało, myślał, że zaraz oszaleje.
-Gdzie... Gdzie ja jestem? -zapytał się lekko drżącym głosem.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 19:29

Przewrócił oczyma, unosząc nieco łapki z niedowierzeniem.
- Masz zanik pamięci? Co prawda nie masz mundurka, a że nie widziałem tutaj żadnego miasta... Winieneś być uczniakiem. - Okręcił się wokoło, patrząc na niezliczone białe chmury zamiast podłogi. Tu wyglądało jak na pustyni, wszędzie tylko piach. A tutaj tylko chmurki. Co za bezsens. Musiała istnieć tu jakaś potężna magia, bo zwykły człowiek, by tu nie ustał.
- Zgubiłeś się...? Przed chwilą się dowiedziałem, że jesteśmy w mieście Tengoku. - I tu się zawahał. Powinien go teraz zaprowadzić do akademika, czy może spróbować go namówić na zwiedzanie? Nie musiał robić żadnej z tych rzeczy, ale no... Musiał się wreszcie zakumplować z jakimś facetem, a nie ciągle te baby.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 19:34

-Uhm~ -nerwowo podrapał się w potylicę, wychodziło na to, że tak, czuł się jakby się przed chwilą narodził, a jednak ma te 17 lat, więc raczej tak.
-Tak, raczej tak, nic nie pamiętam, ale chyba jestem stąd.. -uśmiechnął się do niego. -Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy. -dodał po chwili uśmiechając się nadal, po chwili uśmiech zniknął z jego twarzy, nie chciał się za bardzo uśmiechać, w końcu tak go uczono~ Tutaj minęły zaledwie dwie minuty, a tam 15 lat.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 20:03

Uniósł brwi niemal w orbitę. Nie wyczuwał kłamstwa w jego słowach.
- No okey. A dobrze się czujesz? Chcesz iść po jakąś pomoc medyczną? - Podrapał się po głowie, zastanawiając się, czy mógłby się teleportować z tym kolesiem. Mogło być to ciężkie. W końcu przed chwilą właśnie to zrobił, a jego moc musiała się jeszcze uspokoić po gwałtownym zniknięciu jej kawałka. Klepnął go w ramię, po czym uśmiechnął się szeroko, wręcz kpiąco.
- Oby, oby. W każdym razie chciałem tu coś pozwiedzać, ale mnie zatrzymałeś. Wydajesz się mi ciekawszy, niżeli chmurkowe miasto. Może ci pomogę w przypominaniu? - Jego uśmiech nieco przygasł, gdy unosił po raz kolejny brwi.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 20:06

Uniósł jedną brew do góry.
-Pomóc w przypominaniu? Co masz na myśli to mówiąc? -spojrzał na niego z niedowierzaniem, nie chciał sobie przypominać tamtego życia, wolał jednak zacząć wszystko od nowa, stać się kimś innym.
-W każdym bądź razie wiem tylko to, że mam na imię Hideki i, że jestem żniwiarzem to wszystko.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 20:39

Wzruszył ramionami. Nie miał pojęcia, że tamten nie chciał sobie niczego przypominać.
- Jestem czarodziejem, mogę czynić cuda. - Odparł ugodnym tonem. Może nie wszystko dało się sprawić za pomocą czarów, ale były to naprawdę skrajne wyjątki. W sumie czarodzieje byli od tego - by mieszać w czyiś głowach. Zesłać szaleństwo, albo przyzwać piekielną bestię. Uniósł brwi w tym momencie. Właśnie. Kto zsyłał te wszystkie stwory na akademik? Czyżby nauczyciele? A może dyrek się w coś bawi. Tego nie był pewien.
- Rozumiem. Musiałbym ci pogrzebać w głowie. - Wzruszył ramionami.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 20:52

-Uhm, chciałbyś jeszcze czegoś ode mnie, bo ten.. Chciałbym sobie pójść, no wiesz.. Pozwiedzać, ale niekoniecznie to miejsce.. Na przykład akademik czy coś. -puścił mu oczko, był ciekawy jak i co tu wygląda, nie pamiętał zupełnie nic, wyglądał inaczej, czyli jest po prostu nowym uczniem, zapewne będą tak na niego mówić "nowy".
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 20th 2013, 21:10

Założył ręce za głowę, po czym zwrócił się ku bramie, tak, że teraz stał z chłopakiem w ramię, w ramię.
- Okey, w sumie teleportowałem się tu przypadkiem. W ucieczce przed dziewczyną. - Uniósł oczy ku niebu, ciesząc się w duchu, że jest czarodziejem. Lily była taka... nudna. Sorry, everyone. Wystarczyło pstryknąć palcem, taka ładna wymówka. Przynajmniej miała darmowe żarcie i herbatę. Winna się cieszyć, że tutejszy pan okazał jej łaskę.
- To gdzie idziemy? - Uśmiechnął się szeroko.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 20th 2013, 21:16

-Pytasz się człowieka który zapomniał dosłownie wszystkiego o to gdzie pójść? -w jego głosie można było usłyszeć rozbawienie, nie mógł wytrzymać i parsknął śmiechem który od razu pohamował.
-Przepraszam, przepraszam~ -powiedział łapiąc powietrze. -Ogólnie to nie wiem, głodny jestem.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 21st 2013, 18:21

Podrapał się po brodzie po czym uniósł brwi i uśmiechnął się sam z rozbawieniem. Źle odebrał jego pytanie. Wydawało mu się, że będzie pamiętał jak i po co są nazwane pewne pomieszczenia. Tylko tyle. Odchrząknął, po czym wskazał na bramę.
- Kilka kilometrów i akademik. Możemy tam coś wszamać. Albo w mieście, chociaż musiałbym użyć GPS'a. - Mruknął trzecie zdanie nieco bardziej do siebie, niżeli do chłopaka. Zerknął za siebie, na podejrzane chmurki, po czym klepnął go lekko w ramię.
- Wybieraj.
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 21st 2013, 18:24

-Idziemy do tego tam~ Emm.. Akademika. Chcę go trochę zwiedzić, no wiesz.. -uśmiechnął się do niego, wydawał się dość miłym chłopakiem, chyba wybranie go na nowego przyjaciela było dobrym wyborem, w sumie to mógłby być jego bratem, prawda?
-Są tu jakieś, no wiesz~ Bardziej groźne istoty które mogłyby na mnie polować?
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 21st 2013, 18:31

Zagryzł delikatnie wargę, by się nie roześmiać. Któraś z tych dziewuch?
- Może jakiś psychopatyczny chłopak. Wiesz, jakoś dziwnie u nas w akademiku jesteśmy na wyginięciu. - Puścił mu oczko. - Za to dużo dziewczyn. Nawet za dużo.
Odkaszlnął i zakręciło mu się w głowie. Zmrużył oczy, ale zrobił kilka kroków przed siebie. Oparł się dopiero o bramę i wyjął z kieszeni paczkę papierosów. Chyba, o Niebiosa, nie będą na niego złe. Chwilę później na jego palcu zapłoną płomyk i zaczął kopcić. Zerknął przez ramię, na zabłąkanego chłopaka. W sumie warto komuś pomóc.
- Idziesz?
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hideki Styczeń 21st 2013, 18:34

-Już, już~ -podszedł do niego po krótkiej chwili i zasłonił sobie usta ręką, a dlaczego? Nie przepadał za papierosami, ich zapachem i w ogóle. Nie chciał mu tego mówić, bo bał się, że mógł go w jakiś sposób urazić. Spojrzał na niego i uśmiechnął się.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Akihito Styczeń 21st 2013, 18:38

Uniósł brwi, po czym wzruszył ramionami. Jak nie lubił, mógł sobie pójść. Niekoniecznie będzie ustępował, gdy sporadycznie zachciewa mu się jarać. Zakręcił dłonią wokół głowy, po czym skinął łbem.
- Dobra. - Po czym zaczął schodzić po dość niestabilnie wyglądających schodkach. Wydął usta. Czyżby lęk wysokości? Zostałaby z niego miazga, gdyby tak spadł teraz.


z.t z Hidkiem C:
Akihito
Akihito

Liczba postów : 690
Dołączył: : 12/12/2012
Skąd : Z
Rasa : Czarodziej
Bronie : Dwa dłuższe noże przy pasie.
Znaki szczególne : Cztery rodzaje kolczyków w uszach, dziwne oczy.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Saeko Luty 12th 2013, 15:56

Powoli doszli do bramy. Ich oczom ukazały się białe, chmurkowe schodki. Po raz pierwszy coś takiego widziała. Otworzyła szerzej oczy.
-Chcesz t-tędy przejść? - nie ukrywała zdziwienia. Wcześniej nie miała z tym do czynienia bo prze teleportowała się w to miejsce.
Saeko
Saeko

Liczba postów : 122
Dołączył: : 28/12/2012
Skąd : Khraei
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Magia.
Znaki szczególne : róża.
Inne konta: : Keiichi, Misaki, Kaoru.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Hajime Luty 12th 2013, 16:06

Poszedł za nią i stanął bezszelestnie tuż za dziewczyną.
-Raczej nie mamy wyboru - stwierdził i włożył ręce w kieszenie. Trochę była dziwna atmosfera przez tamtą akcje, ale nie wypadało ignorować ludzi. Nawet z jego strasznym charakterem.
Hajime
Hajime

Liczba postów : 80
Dołączył: : 05/01/2013
Wiek : 29
Rasa : Elf lodu
Bronie : Sztuki walki
Znaki szczególne : Białe włoski
Inne konta: : Garim

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Saeko Luty 12th 2013, 16:12

-A-ale.. - postawiła ostrożnie jedną stopę na pierwszym stopniu. Nic się nie stało... stopa stała spokojnie na chmurce. Przeniosła ciężar ciała na pierwszą stopę. Po chwili stała już cała na chmurkach. Uśmiechnęła się szeroko. Spojrzała w dół. Oczywiście nie miała lęku wysokości ale wrażenie było imponujące. Spojrzała uśmiechnięta na chłopaka.
-To co idziemy?
Saeko
Saeko

Liczba postów : 122
Dołączył: : 28/12/2012
Skąd : Khraei
Rasa : Czarodziejka
Bronie : Magia.
Znaki szczególne : róża.
Inne konta: : Keiichi, Misaki, Kaoru.

Powrót do góry Go down

Brama Główna. Empty Re: Brama Główna.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach