Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

KP. Chizuru Natsume

3 posters

Go down

KP. Chizuru Natsume Empty KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Chizuru Grudzień 26th 2012, 00:11

Imię i nazwisko: Chizuru Natsume
Wiek i klasa: wygląda na 17 lat, klasa I
Pokój: dwuosobowy
Rasa: czystej krwi diabełek zwany d e m o n e m

Wygląd: Mała, urocza i do zjedzenia - taka jest na pierwszy rzut oka. Posiada czarno-granatowe włosy sięgające jej końca uroczej buźki, jednak po lewej stronie znajdują się dłuższe kosmyki, które albo rozpuszcza albo związuje gumką. Jak na siedemnastolatkę jest... dość niska. Mierzy zaledwie 159 centymetrów i zabrakło jej tego jednego do zaakceptowania swego wzrostu. Oczy, oczy, oczy. Jej zwierciadełko ma kolor błękitny, drugie zostało zasłonięte opaską, na którym widnieje znak z jakiej rodziny pochodzi (dla ciekawskich przedstawia on Cebra, psa Hadesa pilnującego razem z nim bram Piekieł). Na ogół chodzi w mundurku szkolnym, zmienia strój gdy czuje taką potrzebę lub idzie na jakiś bal.
Charakter: W oddali widzisz małą słodką osóbkę. Pewnie myślisz, że jest ona miła, sympatyczna i w ogóle wszystko co najlepsze. Otóż nie. Jako iż owa osóbka jest demonem w rzeczywistości (jak w sumie większość demonów) jest arogancka, pyszna i dumna. Nie lubi opowiadać o sobie, odpowie na maksymalnie dwa pytania dotyczące jej osoby, resztę przemilczy jak grób. Raz na parę miesięcy staje się jednak grzeczną dziewczynką, pomaga każdemu. Czasami jest dość wścibska i gdy jest zdenerwowana mówi o sobie w trzeciej osobie liczby pojedynczej i ma strasznie cięty język.
Historia: Urodzona w odmętach otchłani piekielnej z krzyków, żalów i lamentów ludzi skazanych przez Boga na wieczną rozpacz przez żywej krwi demony. Często nazywali ją córą Hadesa, ale to już dawno i nieprawda. Pojawiła się na ziemi by siać zamęt i zniszczenie, co z jej charakterkiem jest możliwe. Nie zawiera paktów z ludźmi - woli na ''brutala'' odebrać im dusze i je pożreć. Tak, ona wie, że to zakazane, ale czy ona się tym przejmuje? Skąd! W końcu znudziła jej się wędrówka po świecie tam i z powrotem i postanowiła się zapisać do tej Akademii. Od tego czasu w ogóle nie wie co się dzieje z jej rodzicami.
Zainteresowania: polowanie na ludzkie dusze, mrr~ A na poważnie to gra na skrzypcach, fortepianie i śpiew. Wtedy potrafi się całkowicie wyciszyć i chodzić z uśmiechem na twarzy do końca dnia.
Specjalizacje:
• po pierwsze: potrafi zawierać pakty z ludźmi
• po drugie: posiada wyostrzony węch, słuch i wzrok oraz jest bardzo silna (nawet bardziej od wampira)
• po trzecie i ostatnie: nie starzeje się oraz posiada zdolność natychmiastowej regeneracji.
Jedyną jej wadą jest to iż nie jest w stanie zrozumieć ludzkich smaków i uczuć, do niczego to nie jest jej potrzebne.


Ostatnio zmieniony przez Chizuru dnia Grudzień 26th 2012, 11:49, w całości zmieniany 3 razy
Chizuru
Chizuru

Liczba postów : 43
Dołączył: : 25/12/2012
Skąd : Otchłań
Bronie : Własne pazurki
Znaki szczególne : Opaska na oku
Inne konta: : Hilajou

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 09:12

Hm, przepraszam Cię, ale muszę się przyczepić do Twojego sformułowania "nie starzeje się oraz posiada zdolność natychmiastowej regeneracji, totalnie niezniszczalna, a co jak pokaże swoją drugą stronę mocy."
Jest wzmianka o tym w regulaminie, że takowych postaci mieć niewolno i każdego da się zabić, dlatego proszę, byś to zmieniła i wtedy zaakceptuję Twoją kartę.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Chizuru Grudzień 26th 2012, 09:23

Kuurdę, a myślałam, że w końcu będzie dobrze. Dobrze, jak będę na komputerze to to wymarzę, bo niestety na telefonie nie mogę.
Chizuru
Chizuru

Liczba postów : 43
Dołączył: : 25/12/2012
Skąd : Otchłań
Bronie : Własne pazurki
Znaki szczególne : Opaska na oku
Inne konta: : Hilajou

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 09:25

W takim razie czekam na zmianę i pozdrawiam. What a Face
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Chizuru Grudzień 26th 2012, 11:17

Czajaj Aya. Nie wymazałam tego, ale dopisałam (czego zapomniałam cześniej zrobić, gomen, była pierwsza w nocy), że można ją, znaczy mnie zabić Demon's Duel'em. Może być? D:
Chizuru
Chizuru

Liczba postów : 43
Dołączył: : 25/12/2012
Skąd : Otchłań
Bronie : Własne pazurki
Znaki szczególne : Opaska na oku
Inne konta: : Hilajou

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 11:28

Mogłabym się kłócić, bo takim samym demonem jak Ty, jest Naomi i nie napisała czegoś takiego.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Chizuru Grudzień 26th 2012, 11:34

Grrr, to albo dopisze albo się poddam i to usunę. Trzeba z nią pogadać. Aya, mogłabyś?
Chizuru
Chizuru

Liczba postów : 43
Dołączył: : 25/12/2012
Skąd : Otchłań
Bronie : Własne pazurki
Znaki szczególne : Opaska na oku
Inne konta: : Hilajou

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Hideki Grudzień 26th 2012, 11:36

Spokój gnoje, zmień to albo kompletnie usuń postać i zrób nową.
Hideki
Hideki
Prefekt

Liczba postów : 1336
Dołączył: : 13/12/2012
Skąd : Elbląg
Rasa : Żniwiarz.
Bronie : Kosa zwieńczona czaszką z której wychodzi ostrze. Dwa rewolwery kalibru .44
Znaki szczególne : Prawe oko dymi podczas walki, widać w nim także wskaźnik linii fal dźwiękowych.

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 11:42

Chizuru napisał:Grrr, to albo dopisze albo się poddam i to usunę. Trzeba z nią pogadać. Aya, mogłabyś?

A można wiedzieć, o co Ci teraz chodzi? O.o
Ja po prostu chciałam, byś zmieniła ten fakt, iż zrobiłaś ze swojej postaci niezniszczalną.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Chizuru Grudzień 26th 2012, 11:47

DOBRA, WSZYSCY NA MNIE KRZYCZĄ NIE ODZYWAM SIĘ. USUWAM TO I WSZYSCY BĘDĄ SZCZĘŚLIWI.
Chizuru
Chizuru

Liczba postów : 43
Dołączył: : 25/12/2012
Skąd : Otchłań
Bronie : Własne pazurki
Znaki szczególne : Opaska na oku
Inne konta: : Hilajou

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 11:49

Kochanie, ja na Ciebie nie krzyczę. W regulaminie są zdania na ten temat i skoro masz się tak bulwersować, to Ci je nawet przytoczę...

"3. Zabronione jest tworzenie postaci, które mają obejmować jakąkolwiek władzę absolutną, prócz Nauczyciela.
6. Należy dostosować się do ewentualnych uwag Administracji, które wystąpiły w wątku Twojej karty postaci."

I ja poprosiłam ładnie i w tym momencie to TY robisz aferę tam, gdzie jej nie potrzeba.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Chizuru Grudzień 26th 2012, 11:54

Poprawiłam. Koniec tematu. Przepraszam za mój haniebny czyn i za wywołanie afery, postaram się tego więcej nie zrobić. Powieszę sobie ten regulamin nad łóżkiem i oprawie w ramkę.
Chizuru
Chizuru

Liczba postów : 43
Dołączył: : 25/12/2012
Skąd : Otchłań
Bronie : Własne pazurki
Znaki szczególne : Opaska na oku
Inne konta: : Hilajou

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Aya Grudzień 26th 2012, 11:59

O, aż tak Ci się spodobał? Cieszy mnie to ^^

Akcept.

Pokój nr. 24
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

KP. Chizuru Natsume Empty Re: KP. Chizuru Natsume

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach