Polski świat magii.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dom Dastana.

2 posters

Go down

Dom Dastana. Empty Dom Dastana.

Pisanie by Aya Grudzień 20th 2012, 18:08

Dom Dastana.
Aya
Aya
Przewodnicząca

Liczba postów : 456
Dołączył: : 05/11/2012
Wiek : 27
Rasa : Czarownica.
Bronie : Magic.
Znaki szczególne : Każde zwierzę, w jakie się zmieni, ma złoty kolczyk przy uchu.

https://teikouacademy.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dom Dastana. Empty Re: Dom Dastana.

Pisanie by Dastan Grudzień 21st 2012, 08:00

Budynek, oprócz parteru posiada również 1 piętro. Z zewnątrz zaniedbany, co jest efektem braku czasu jego właściciela. Dom ma wygląd małego pałacyku. Przed podwójnymi drzwiami wejściowymi znajdują się dwie kolumny, które są oplecione pnączami. Okna również wyglądają na stare, chociaż tak naprawdę są tylko tak stylizowane. Z jasnożółtych ścian powoli odpada tynk. Po wejściu do budynku znajdziesz się w dość długim korytarzu. Prowadzi on kolejno do kuchni, spiżarni, łazienki, pokoju gościnnegoi małego pomieszczenia, w którym znajduje się prywatna siłownia mężczyzny. Na pierwszym piętrze znajdują0się dwie sypialnie, garderoba, łazienka i gabinet. Kolory ścian są stonowane, a meble wyglądają na stare, chociaż naprawdę nie mają więcej niż 20 lat. Na zewnątrz znajduje się mały, zarośnięty ogród, którego lata świetności już przeminęły. Z tyłu budynku znajduje się wejście do piwnicy, w której wbrew pozorom nie znajdują się żadne ciała. Jest tam tylko piec, drewno na opał i siekiera. Chociaż nie Wiadomo, czy nie ma tam tajnego przejścia poza teren posiadłości. Cały teren jest ogrodzony dość ładnym płotem, przez który bardzo ciężko przejść, ponieważ jest zakończony ostrymi szpikulcami. Wejść tu można tylko bramą dla auta, jeżeli jest otwarta, lub bramką, która przez większość czasu jest zamknięta.
Dastan
Dastan

Liczba postów : 20
Dołączył: : 20/12/2012
Rasa : Człowiek/wampir
Bronie : Brak/pistolet
Znaki szczególne : Nawet w ludzkiej postaci nieco wydłużone kły

Powrót do góry Go down

Dom Dastana. Empty Re: Dom Dastana.

Pisanie by Dastan Grudzień 22nd 2012, 11:21

Kolejny cholernie zjebany poranek. Po co ja się właściwie zgodziłem na nauczanie w tej szkole?! Wiem, że Alex z chęcią by teraz pospał, ale ma problem, bo ja jestem istotą żyjącą za dnia. Przeciągnąłem się i od razu wziąłem za ubieranie i szykowanie śniadania. Czemu ja się właściwie tak spieszę?
"Może odpuścisz sobie dzisiejsze zajęcia? Zwalisz na mnie, albo coś?" zapytał mnie Alex w myślach, nieco sennym tonem.
- Ale co miałbym robić? - rzuciłem w przestrzeń.
Zalety posiadania alter ego. Nigdy się ze sobą nie nudzisz.
"Chociażby okolicę pozwiedzać, debilu..."
Westchnąłem ciężko. Niegłupi pomysł. Złapałem jakąś kanapkę i szybko się ubrałem. Wiem, że ta cholera nie dałaby mi zjeść w spokoju, więc jak najszybciej wyszedłem z domu, kierując się wgłąb lasu.
Dastan
Dastan

Liczba postów : 20
Dołączył: : 20/12/2012
Rasa : Człowiek/wampir
Bronie : Brak/pistolet
Znaki szczególne : Nawet w ludzkiej postaci nieco wydłużone kły

Powrót do góry Go down

Dom Dastana. Empty Re: Dom Dastana.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach